nedelja , 25 februara 2024
Početna / Vijesti / Sport / Neda Šljivić – najbolja pionirka CG u šahu!

Neda Šljivić – najbolja pionirka CG u šahu!

U organizaciji Šahovskog saveza Crne Gore i Školskog sportskog saveza, a pod pokroviteljstvom Ministarstva za sport i mlade, 28. i 29. januara, u Podgorici je održano Pionirsko prvenstvo Crne Gore u šahu za 2023. godinu.

Neda Šljivić,učenica VI-3 odjeljenja u kategoriji do 12 godina okitila se zlatom.

Nedina svestranost se ogleda u tome da, osim talenta za šah, nesumnjivo ima talenat i za pisanje, te je na konksursu „Neprolazna svjetlost Svetog Save” u kategoriji od 5. do 9. razreda, osvojila treće mjesto na literarnom konkursu.

Izvor-rtvpljevlja

About Pljevaljske Novine

Pogledajte i

Proteklog vikenda takmičari Karate kluba POTOCI učestvovali na dva veoma jaka međunarodna turnira i postigli veoma dobre rezultate

17.02. na „6.Baščaršija karate kup“ Sarajevo POTOCI su osvojili 4 zlatne i 3 bronzane medalje. Zlatne medalje osvojili su: Jakov …