četvrtak , septembar 21 2017
Početna / Vijesti / Sport / „Potoci“ osvojili osam medalja u Nikšiću

„Potoci“ osvojili osam medalja u Nikšiću

Na karate turniru Kup Nikšića, 6 takmičara Karate kluba Potoci osvojili su 8 medalja, 3 zlatne, 3 srebrne i 2 bronzane.

Zlatne medalje osvojili su: Klačar Luka, 2 zlatne u dvije kategorije za poletarce i pionire, i Krvavac Marko u kategoriji starijih pionira, dvije srebrne medalje osvojio je Đačić Marko u kategoriji pionira i Drobnjak Valentina , a bronzane medalje osvojili su Anđelić Anđela i Krvavac Mladen.

1-770x472

Takmičari Potoka su uspješno otpočeli sezonu gdje ih očekuju u naredno periodu turniri u Beogradu, Tetovu, Užicu. Treneri Slavka i Ružica Maksimović su zadovoljni radom u klubu kao i novim upisom i pozivaju sve zainteresovane da im se pridruze i da vježbaju sa najboljima , a upis je svakim radnim danom od 19:00 h u sali O.Š. „Ristan Pavlović“.