četvrtak , septembar 21 2017
Početna / Vijesti / Sport / „Potoci“ uspješni u Sloveniji

„Potoci“ uspješni u Sloveniji

Na 44. internacionalnom karate turniru „Trbovlje open“ koji je održan 2. decembra takmičari  karate kluba „Potoci“ su osvojili jednu zlatnu, kata tim u sastavu : Nataša Džuver , Anica Peruničić i Staša Stamenić, bronzanu medalju osvojila je Anica Peruničić u katama, u pojedinačnoj konkurenciji  Staša Stamenić i Uroš Čepić su izgubili u borbi za 5 mjesto.

Na turniru je učestvovalo preko 600 takmičara iz 78 klubova iz 14 država. I ovoga puta takmičari „Potoka“ su bili dostojni predstavljali svoj klub, grad i države. Treneri Ružica i Slavka su zadovoljni postignutim rezultatima jer su ostvareni u veoma jakoj konkurenciji.

pobjednicka-ekipa-u-sloveniji zlatni-kata-tim-natasa-dzuveranica-perunicic-i-stasa-stamenic anica-perunicic