četvrtak , decembar 13 2018
Početna / Vijesti / Sport / Šest medalja u Sloveniji KK “Potoci”

Šest medalja u Sloveniji KK “Potoci”

slavka slovenija fotoNa karate turniru „Trbovlje open 2017“, Slovenija održanom 2.decembra, na kojem je učestvovalo  850 takmičara iz 14 država takmičari karate kluba  “Potoci” osvojili 6 medalja: 2 srebrne i 4 bronzane.  Dvije srebrne osvojio je Luka Klačar  i ekipa u sastavu:  Anica Peruničić, Elena Vemic Elena, Staša Stamenić, bronzane medalje osvojili su: Vemic Elena i Petar Klačar, ekipa u sastavu: Luka Klačar, David Rondović  i Petar Klačar i ekipa u sastavu Nataša Džuver, Anđelic Anđela i Katarina Rondović.

Ovog vikenda član karate kluba “Potoci”, Uros  Čepic u sastavu reprezentacije Crne Gore učestvuje na balkanskom šampionatu u Igalu.

S.Z.

About Pljevaljske Novine

Pogledajte i

natas duver

Bronzana medalja za Natašu na Državnom karate prvenstvu

Na Državnom karate  prvenstvu za kadete, juniore i U21 u katama i borbama održanom u …